vykurovacia technika
vykurovacia technika
skendehuplru
vykurovacie technika

separator

 

Funguje na opačnom princípe ako chladnička. Teplo odoberá do výparníka z vonkajšieho prostredia (napr. voda, vzduch či pôda) a s pomocou hnacej energie (elektrina, plyn) ho odovzdáva cez kondenzátor do vnútorného prostredia. Využíva pritom aj teplo, na ktoré sa v kompresore mení hnacia energia.

Výhodou tepelného čerpadla je, že okrem vykurovania v zime vie počas letného obdobia chladiť. Je vhodné pre menšie rodiny alebo pre rodinné domy, na ktoré nie je možná inštalácia solárnych kolektorov alebo fotovoltických panelov.

Tepelné čerpadlo

 


Ako si objednať naše služby?

 

Prinášame teplo Vám i Vašim blízkym.

Kompletná ponuka ponúka špičkovú kvalitu a nastavuje merítka. Vďaka zameranie na efektívne zaobchádzanie s energiou prispieva k zníženiu nákladov a ochrane zdrojov a životného prostredia.

Poradenstvo, predaj, montáž a zákaznícky servis zaisťujú výhradne odborníci Edastyl s.r.o., ktorí sú pravidelne školení a oboznámení s našimi produktmi. Odborný poradca firmy Edastyl s.r.o. Vám tiež môže poskytnú presnú cenovú ponuku - vrátane nákladov na montáž a ďalšie príslušenstvo, pretože len on, pozná najlepšie miestne podmienky.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY


Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
         
 Edastyl s.r.o.
 Mierová 52
 982 01, Tornaľa
 tel       : +421 918 484 713
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
         

 

  

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare
created by: Marek Sarvas