vykurovacia technika
vykurovacia technika
skendehuplru
vykurovacie technika

separator

 

Ponúkame služby v oblasti realizácie a rekonštrukcie kotolní a kúrenie

Ponúkame inštalácie a rekonštrukcie kotolní. Zaistíme návrh, dodávku zariadení a kompletnú realizáciu kotolne vrátane montáže kúrenia. Poradíme Vám s výberom vhodného kotla pre Váš byt, dom či komerčné priestory. Spracujeme kompletnú technickú dokumentáciu a zabezpečíme odbornú montáž Vami vybraného zariadenia.

Dodávame vykurovania ako podlahové tak aj ústredné. V našej ponuke nájdete kotly na tuhé palivá a plyn.

 

Filozofia nášho podnikania alebo prečo by ste mali veriť ponuke našich služieb

 

 • Našou snahou nie je predať Vám za každú cenu nejaký automatický kotol, ale stať sa pre Vás dôveryhodným partnerom v oblasti vykurovania na celý život.
 • To pre nás znamená predovšetkým zoznámiť sa s Vašimi potrebami a potom Vám odporučiť to najlepšie riešenie, ktoré ponúka slovenský a zahraničný trh.
 • Na tento účel sme si starostlivo vybrali tie najlepšie PARTNERMI v odbore výroby automatických kotlov a stali sa ich obchodnými a servisnými partnermi.
 • Výrobky našich partnerov dokonale poznáme zo stoviek nami inštalovaných kotolní po celej Českej republike i na slovenský. Vďaka tomu pre Vás dokážeme vybrať z ich výrobnej ponuky kotol, ktorý bude šitý presne na mieru Vášmu domu či prevádzky.
 • Radi by sme, aby ste prostredníctvom tejto našej firemnej stratégie získali istotu, že nám ide skutočne hlavne o Vás a Vašu spokojnosť.
 • My totiž nekupujeme žiadne kotla od jednotlivých výrobcov na sklad, nevlastníme je a teda ani nemáme potrebu sa ich za akúkoľvek cenu "zbavovať".
 • My odporúčame našim klientom len to, s čím máme vlastné skúsenosti a čomu sami veríme, že je pre Vás najlepšia.
 • Výrobné ponuka našich partnerov a okruh nami poskytovaných služieb sa neustále rozširuje a skvalitňuje najmä na základe rýchleho a nezadržateľného vývoja technológií v obore automatického vykurovania.
 • Dobre si uvedomujeme, že pre Vás osobne je kúpa automatického kotla veľkú, jednorazovú a dlhodobou investíciou.
 • Pre nás je naopak inštalácia automatických kotlov a kotolní každodennou záležitosťou. Len vďaka nej však máme obrovské množstvo praktických skúseností a poznatkov, ktoré sú našim najväčším know-how.
 • Veríme, že oceníte našu stratégiu obchodnej nezávislosti na jednotlivých výrobkoch a jasne deklarovanú motiváciu: My stojíme na vašej strane.


Realizácie kotolní

 


Ako si objednať naše služby?

 

Prinášame teplo Vám i Vašim blízkym.

Kompletná ponuka ponúka špičkovú kvalitu a nastavuje merítka. Vďaka zameranie na efektívne zaobchádzanie s energiou prispieva k zníženiu nákladov a ochrane zdrojov a životného prostredia.

Poradenstvo, predaj, montáž a zákaznícky servis zaisťujú výhradne odborníci Edastyl s.r.o., ktorí sú pravidelne školení a oboznámení s našimi produktmi. Odborný poradca firmy Edastyl s.r.o. Vám tiež môže poskytnú presnú cenovú ponuku - vrátane nákladov na montáž a ďalšie príslušenstvo, pretože len on, pozná najlepšie miestne podmienky.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY


Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
         
 Edastyl s.r.o.
 Mierová 52
 982 01, Tornaľa
 tel       : +421 918 484 713
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
         

 

  

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting