logo website
logo website
skendehuplru
vykurovacie technika

separator

 

Ponúkame služby v oblasti realizácie a rekonštrukcie kotolní a kúrenie

Ponúkame inštalácie a rekonštrukcie kotolní. Zaistíme návrh, dodávku zariadení a kompletnú realizáciu kotolne vrátane montáže kúrenia. Poradíme Vám s výberom vhodného kotla pre Váš byt, dom či komerčné priestory. Spracujeme kompletnú technickú dokumentáciu a zabezpečíme odbornú montáž Vami vybraného zariadenia.

Dodávame vykurovania ako podlahové tak aj ústredné. V našej ponuke nájdete kotly na tuhé palivá a plyn.

 

Filozofia nášho podnikania alebo prečo by ste mali veriť ponuke našich služieb

 

 • Našou snahou nie je predať Vám za každú cenu nejaký automatický kotol, ale stať sa pre Vás dôveryhodným partnerom v oblasti vykurovania na celý život.
 • To pre nás znamená predovšetkým zoznámiť sa s Vašimi potrebami a potom Vám odporučiť to najlepšie riešenie, ktoré ponúka slovenský a zahraničný trh.
 • Na tento účel sme si starostlivo vybrali tie najlepšie PARTNERMI v odbore výroby automatických kotlov a stali sa ich obchodnými a servisnými partnermi.
 • Výrobky našich partnerov dokonale poznáme zo stoviek nami inštalovaných kotolní po celej Českej republike i na slovenský. Vďaka tomu pre Vás dokážeme vybrať z ich výrobnej ponuky kotol, ktorý bude šitý presne na mieru Vášmu domu či prevádzky.
 • Radi by sme, aby ste prostredníctvom tejto našej firemnej stratégie získali istotu, že nám ide skutočne hlavne o Vás a Vašu spokojnosť.
 • My totiž nekupujeme žiadne kotla od jednotlivých výrobcov na sklad, nevlastníme je a teda ani nemáme potrebu sa ich za akúkoľvek cenu "zbavovať".
 • My odporúčame našim klientom len to, s čím máme vlastné skúsenosti a čomu sami veríme, že je pre Vás najlepšia.
 • Výrobné ponuka našich partnerov a okruh nami poskytovaných služieb sa neustále rozširuje a skvalitňuje najmä na základe rýchleho a nezadržateľného vývoja technológií v obore automatického vykurovania.
 • Dobre si uvedomujeme, že pre Vás osobne je kúpa automatického kotla veľkú, jednorazovú a dlhodobou investíciou.
 • Pre nás je naopak inštalácia automatických kotlov a kotolní každodennou záležitosťou. Len vďaka nej však máme obrovské množstvo praktických skúseností a poznatkov, ktoré sú našim najväčším know-how.
 • Veríme, že oceníte našu stratégiu obchodnej nezávislosti na jednotlivých výrobkoch a jasne deklarovanú motiváciu: My stojíme na vašej strane.


Realizácie kotolní

 


Ako si objednať naše služby?

 

Prinášame teplo Vám i Vašim blízkym.

Kompletná ponuka ponúka špičkovú kvalitu a nastavuje merítka. Vďaka zameranie na efektívne zaobchádzanie s energiou prispieva k zníženiu nákladov a ochrane zdrojov a životného prostredia.

Poradenstvo, predaj, montáž a zákaznícky servis zaisťujú výhradne odborníci Edastyl s.r.o., ktorí sú pravidelne školení a oboznámení s našimi produktmi. Odborný poradca firmy Edastyl s.r.o. Vám tiež môže poskytnú presnú cenovú ponuku - vrátane nákladov na montáž a ďalšie príslušenstvo, pretože len on, pozná najlepšie miestne podmienky.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY


Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

         
 Edastyl s.r.o.
 Mierová 52
 982 01, Tornaľa
 tel       : +421 918 484 713
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
         

 

  

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare
created by: Marek Sarvas