vykurovacia technika
vykurovacia technika
skendehuplru
vykurovacie technika

separator

 

Pomôžeme Vám nájsť optimálne riešenie Vášho problému


  • Pomôžeme Vám nájsť optimálne riešenie Vášho problému v danej oblasti. Máme bohaté skúsenosti s inštaláciami kúpeľní v RD aj panelovej výstavbe, vykurovacích systémov, solárnych systémov.
  • Vyriešime s Vami dohromady ako čo najlepšie riešiť prípadné problémy s vykurovaním Vášho objektu.
  • Pomôžeme Vám vyriešiť problémy spojené so zavedením plynu do Vašej nehnuteľnosti.
  • Ponúkame zadarmo spracovanie cenovej ponuky na zákazku, u ktorej Vám ušijeme cenu na mieru!
  • Dohodnite si návštevu nášho kúpeľňového štúdia. Prezentujeme všetky najpredávanejšie série sanitárnej keramiky, akrylátových vaní a sprchových koutov vo všetkých cenových reláciách. Ďalej vystavujeme vodovodné batérie, kúpeľňové doplnky a kúpeľňový nábytok.
  • Samozrejmosťou je profesionálny prístup k zákazníkovi, poskytovanie technických informácií o materiáloch. Ak prejaví zákazník želanie o stavebné realizáciu, dohodneme schôdzku priamo u zákazníka, kde firma zameria kúpeľňu, spresní rozsah prác a na základe týchto informácií dodá cenovú kalkuláciu stavebných prác. Po dohode zabezpečíme práce vrátane dopravy materiálu až na stavbu.
  • Vykonávame montáž, záručný i pozáručný servis plynových kotlov. Neváhajte sa na nás obrátiť s akýmkoľvek problémom, pretože aj malá chyba na kotly môže spôsobiť nemalé katastrofy.

 

Poradenská činnosť 

 


Ako si objednať naše služby?

 

Prinášame teplo Vám i Vašim blízkym.

Kompletná ponuka ponúka špičkovú kvalitu a nastavuje merítka. Vďaka zameranie na efektívne zaobchádzanie s energiou prispieva k zníženiu nákladov a ochrane zdrojov a životného prostredia.

Poradenstvo, predaj, montáž a zákaznícky servis zaisťujú výhradne odborníci Edastyl s.r.o., ktorí sú pravidelne školení a oboznámení s našimi produktmi. Odborný poradca firmy Edastyl s.r.o. Vám tiež môže poskytnú presnú cenovú ponuku - vrátane nákladov na montáž a ďalšie príslušenstvo, pretože len on, pozná najlepšie miestne podmienky.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY


Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
         
 Edastyl s.r.o.
 Mierová 52
 982 01, Tornaľa
 tel       : +421 918 484 713
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
         

 

  

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare
created by: Marek Sarvas