vykurovacia technika
vykurovacia technika
skendehuplru
vykurovacie technika

separator

 

Fotovoltické panely na výrobu elektriny

Sú ideálnym riešením, pokiaľ hľadáte náhradný zdroj elektriny na dennú prevádzku domácich spotrebičov, ohrev vody alebo podporu vykurovania. Panely sa dajú vzájomne kombinovať s inými zariadeniami využívajúcimi obnoviteĺné zdroje energie.

Slnečné lúče padajú na fotovoltický panel, v ktorom sa slnečná energia premieňa na jednosmerný prúd. Takto vyrobená elektrina sa môže spotrebovať až po premene na striedavý prúd. Premenu z jednosmerného na striedavý prúd zabezpečuje menič, ktorý je súčasťou riešenia.

Fotovoltické panely na výrobu elektriny

Fotovoltické panely pre ohrev teplej vody

Vo fotovoltickom paneli sa slnečná energia premieňa na jednosmerný prúd. Takto vyrobená elektrina sa využije pri ohreve teplej vody, ktorú môžeme použiť na kúrenie, umývanie, do bazéna alebo ako predhriatu vodu pre práčku a umývačku riadu.

Fotovoltické panely pre ohrev teplej vody

Solárne kolektory na ohrev teplej vody

Slnečné lúče zohrievajú v solárnom paneli už priamo vodu alebo inú tekutinu, ktorá následne zohrieva vodu vo výmenníku. Zohriata voda sa môže použiť na sprchovanie, kúrenie alebo do bazéna.

Životnosť solárnych kolektorov je 30 rokov. Záruka riešenia je 12 rokov, pričom investícia sa vám vráti už do 8 rokov.

Výhodou systému je jeho modulárnosť. Ak si teraz kúpite 2 solárne kolektory, o niekoľko rokov si k nim môžete dokúpiť ďalšie, a tým dosiahnuť ešte väčšiu úsporu.

Solárne kolektory na ohrev teplej vody

 

 

 


Ako si objednať naše služby?

 

Prinášame teplo Vám i Vašim blízkym.

Kompletná ponuka ponúka špičkovú kvalitu a nastavuje merítka. Vďaka zameranie na efektívne zaobchádzanie s energiou prispieva k zníženiu nákladov a ochrane zdrojov a životného prostredia.

Poradenstvo, predaj, montáž a zákaznícky servis zaisťujú výhradne odborníci Edastyl s.r.o., ktorí sú pravidelne školení a oboznámení s našimi produktmi. Odborný poradca firmy Edastyl s.r.o. Vám tiež môže poskytnú presnú cenovú ponuku - vrátane nákladov na montáž a ďalšie príslušenstvo, pretože len on, pozná najlepšie miestne podmienky.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY


Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
         
 Edastyl s.r.o.
 Mierová 52
 982 01, Tornaľa
 tel       : +421 918 484 713
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
         

 

  

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare
created by: Marek Sarvas