vykurovacia technika
vykurovacia technika
skendehuplru
vykurovacie technika

separator

 

Poskytujeme všetky servisné služby spojené s prevádzkou a údržbou vykurovania:

  • Opravy vzniknutých porúch.
  • Výmeny radiátorov a ventilov.
  • Vhľadávanie netesností.
  • Opravy kotlov a ohrievačov TUV.
  • Opravy vzniknutých porúch na vodovodnom i kanalizačným potrubia.
  • Výmeny vodovodných batérií a ventilov.


Zaistenie servisu

Vypovedal vám službu plynový kotol? Kúrenie nefunguje tak ako má a v niektorých častiach vášho domu je zima? Prestala vám v kúpeľni tiecť teplá voda? Presne to sú príklady situácií, počas ktorých sa môžete obrátiť na náš servisstrong. Radi vám pomôžeme a v čo najkratšom čase vzniknutý problém odstránime.

Aké servisné práce vykonávame?

Vzhľadom k odboru našej činnosti sa venujeme najmä servisným prácam na kotloch či iných podobných spotrebičoch. Radi vám tiež pomôžeme s odstránením problémov s vykurovacími rozvodmi či priamo s vykurovacími telesami. Rovnako tak môžeme odstrániť problémy s rozvodmi vody, vodovodnými batériami a podobne.

Prípady, kedy sa oplatí okamžite kontaktovať náš servis

Najmä v zime môže byť problémom zle fungujúce kotol či plynová kachle. Zostať bez kúrenia či teplej vody, keď vonkajšej teploty klesajú k nule, nie je práve to najlepšie. Avšak čo robiť, ak k problému došlo v piatok večer alebo počas víkendu? Najlepšie urobíte, ak nás o probléme čo najskôr informujete a vyžiadate si našu pomoc. Náš servis zaisťuje potrebné práce aj cez víkend a počas sviatkov. Behom pár hodín tak môže byť všetko v poriadku.

Venujeme sa aj solárnym zariadením

Mnoho rodinných domov využíva v poslednej dobe pre ohrev vody solárnu energiu. Jedná sa o celkom bezproblémový systém, u ktorého sa však čas od času nejaká porucha môže vyskytnúť. Ak podobný problém potrebujete odstrániť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vaše ťažkosti so solárnym zariadením odstránime a zaistíme, aby sa rovnaký problém už neopakoval.

Problém nemožno odstrániť a je nutná výmena zariadenia? Ponúkneme vám kvalitné a cenovo dostupné riešenia.

V niektorých prípadoch môže byť závada kotla, kachlí, kúrenia či podobného zariadenia taká, že oprava sa vám finančne neoplatí. V takomto prípade radi ponúkneme najlepšiu možnú náhradu a sami vám ju dodáme a nainštalujeme. Veríme, že s týmito našimi komplexnými službami budete plne spokojní.

 

Servisná služba

 


Ako si objednať naše služby?

 

Prinášame teplo Vám i Vašim blízkym.

Kompletná ponuka ponúka špičkovú kvalitu a nastavuje merítka. Vďaka zameranie na efektívne zaobchádzanie s energiou prispieva k zníženiu nákladov a ochrane zdrojov a životného prostredia.

Poradenstvo, predaj, montáž a zákaznícky servis zaisťujú výhradne odborníci Edastyl s.r.o., ktorí sú pravidelne školení a oboznámení s našimi produktmi. Odborný poradca firmy Edastyl s.r.o. Vám tiež môže poskytnú presnú cenovú ponuku - vrátane nákladov na montáž a ďalšie príslušenstvo, pretože len on, pozná najlepšie miestne podmienky.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY


Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
         
 Edastyl s.r.o.
 Mierová 52
 982 01, Tornaľa
 tel       : +421 918 484 713
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
         

 

  

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare

web site hosting

web hosting comparison services

woocommerce web site hosting

worpress web site hosting

web site hosting

joomla site hosting

magento site hosting

drupal site web hosting

prestashop web site hosting