logo website
logo website
skendehuplru
vykurovacie technika

separator

 

Poskytujeme všetky servisné služby spojené s prevádzkou a údržbou vykurovania:

  • Opravy vzniknutých porúch.
  • Výmeny radiátorov a ventilov.
  • Vhľadávanie netesností.
  • Opravy kotlov a ohrievačov TUV.
  • Opravy vzniknutých porúch na vodovodnom i kanalizačným potrubia.
  • Výmeny vodovodných batérií a ventilov.


Zaistenie servisu

Vypovedal vám službu plynový kotol? Kúrenie nefunguje tak ako má a v niektorých častiach vášho domu je zima? Prestala vám v kúpeľni tiecť teplá voda? Presne to sú príklady situácií, počas ktorých sa môžete obrátiť na náš servisstrong. Radi vám pomôžeme a v čo najkratšom čase vzniknutý problém odstránime.

Aké servisné práce vykonávame?

Vzhľadom k odboru našej činnosti sa venujeme najmä servisným prácam na kotloch či iných podobných spotrebičoch. Radi vám tiež pomôžeme s odstránením problémov s vykurovacími rozvodmi či priamo s vykurovacími telesami. Rovnako tak môžeme odstrániť problémy s rozvodmi vody, vodovodnými batériami a podobne.

Prípady, kedy sa oplatí okamžite kontaktovať náš servis

Najmä v zime môže byť problémom zle fungujúce kotol či plynová kachle. Zostať bez kúrenia či teplej vody, keď vonkajšej teploty klesajú k nule, nie je práve to najlepšie. Avšak čo robiť, ak k problému došlo v piatok večer alebo počas víkendu? Najlepšie urobíte, ak nás o probléme čo najskôr informujete a vyžiadate si našu pomoc. Náš servis zaisťuje potrebné práce aj cez víkend a počas sviatkov. Behom pár hodín tak môže byť všetko v poriadku.

Venujeme sa aj solárnym zariadením

Mnoho rodinných domov využíva v poslednej dobe pre ohrev vody solárnu energiu. Jedná sa o celkom bezproblémový systém, u ktorého sa však čas od času nejaká porucha môže vyskytnúť. Ak podobný problém potrebujete odstrániť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vaše ťažkosti so solárnym zariadením odstránime a zaistíme, aby sa rovnaký problém už neopakoval.

Problém nemožno odstrániť a je nutná výmena zariadenia? Ponúkneme vám kvalitné a cenovo dostupné riešenia.

V niektorých prípadoch môže byť závada kotla, kachlí, kúrenia či podobného zariadenia taká, že oprava sa vám finančne neoplatí. V takomto prípade radi ponúkneme najlepšiu možnú náhradu a sami vám ju dodáme a nainštalujeme. Veríme, že s týmito našimi komplexnými službami budete plne spokojní.

 

Servisná služba

 


Ako si objednať naše služby?

 

Prinášame teplo Vám i Vašim blízkym.

Kompletná ponuka ponúka špičkovú kvalitu a nastavuje merítka. Vďaka zameranie na efektívne zaobchádzanie s energiou prispieva k zníženiu nákladov a ochrane zdrojov a životného prostredia.

Poradenstvo, predaj, montáž a zákaznícky servis zaisťujú výhradne odborníci Edastyl s.r.o., ktorí sú pravidelne školení a oboznámení s našimi produktmi. Odborný poradca firmy Edastyl s.r.o. Vám tiež môže poskytnú presnú cenovú ponuku - vrátane nákladov na montáž a ďalšie príslušenstvo, pretože len on, pozná najlepšie miestne podmienky.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY


Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

         
 Edastyl s.r.o.
 Mierová 52
 982 01, Tornaľa
 tel       : +421 918 484 713
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
         

 

  

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare
created by: Marek Sarvas