vykurovacia technika
vykurovacia technika
skendehuplru
vykurovacie technika

separator

 

Termostaty a systémy pre reguláciu kúrenia

Regulácia kúrenia v byte, alebo v rodinnom dome, sa často zabúda ako prílišný komfort za vysokú cenu. V poslednej dobe relatívne lacnej digitálnej elektroniky sa však tento trend obracia. Veľa majiteľov domov zistilo, že správnou reguláciou vykurovacieho systému možno ušetriť značnú časť výdavkov na vykurovanie objektu. Náklady na kúrenie sú najvyššie sumou, ktorú vydáme na energiu počas roka. Preto má zmysel začať šetriť práve na tejto sume. Obstaranie regulácie vykurovacieho systému sa často zaplatí už za prvý vykurovaciu sezónu na ušetrených nákladoch. Navyše získate oveľa väčší komfort pri vykurovaní, kedy si môžete na noc znížiť teplotu a nastaviť si príjemnú teplotu na zaspávanie aj na vstávanie. Nebudete zbytočne kúriť v čase, keď ste v práci a pri návrate domu bude už teplota v miestnosti nastavená na vašu obľúbenú.

Možnosti regulácie vykurovacieho systému

Regulovať vykurovací systém v objekte možno rôznymi spôsobmi, ktoré sa väčšinou líšia náročnosťou na inštaláciu, obstaranie a komfort použitia. Možno si vybrať z nasledujúcich riešení:

Komplexné regulačné systémy: dovoľujú regulovať komplexne celý objekt jednou centrálnou jednotkou, ktorá ovláda ako vykurovacie telesá v miestnostiach, tak zdroj tepla pre objekt. Takýto systém dokáže ušetriť najviac nákladov na vykurovanie a ponúknuť maximálny komfort.

Autonómne termostaty: toto riešenie regulácia kúrenie je vhodné ako kompromis medzi obstarávacími nákladmi a užitočnosťou regulácie kúrenia. Autonómne termostatická regulácia zabezpečuje reguláciu teploty nezávisle v každej miestnosti zvlášť.

Termostatické hlavice: jedná sa o veľmi jednoduché a rýchle riešenie regulácie kúrenia jednotlivých vykurovacích telies. Termostatická hlavica je vybavená priamo termostatom a elektronickým pohonom pre ovládanie ventilu.

 

regulácia kúrenia a online prístup

 


Ako si objednať naše služby?

 

Prinášame teplo Vám i Vašim blízkym.

Kompletná ponuka ponúka špičkovú kvalitu a nastavuje merítka. Vďaka zameranie na efektívne zaobchádzanie s energiou prispieva k zníženiu nákladov a ochrane zdrojov a životného prostredia.

Poradenstvo, predaj, montáž a zákaznícky servis zaisťujú výhradne odborníci Edastyl s.r.o., ktorí sú pravidelne školení a oboznámení s našimi produktmi. Odborný poradca firmy Edastyl s.r.o. Vám tiež môže poskytnú presnú cenovú ponuku - vrátane nákladov na montáž a ďalšie príslušenstvo, pretože len on, pozná najlepšie miestne podmienky.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY


Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
         
 Edastyl s.r.o.
 Mierová 52
 982 01, Tornaľa
 tel       : +421 918 484 713
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
         

 

  

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare
created by: Marek Sarvas