vykurovacia technika
vykurovacia technika
skendehuplru
vykurovacie technika

separator

 Domové plynovody


Plynárske práce

Máte podozrenie na to, že s Vašim plynovým rozvodom nie je niečo v poriadku? Obráťte sa na plynárenské práce Edastyl s.r.o., vďaka nám je možné odhaliť závadu, ktorá by v budúcnosti mohla byti nanajvýš nebezpečnou pre Vás i Vaše najbližšie okolie. Nič nepodceňujte, pretože následky výbuchu plynu sú naozaj katastrofálne. Pri jednom z nešťastí zahynulo pred v prvej polovici minulého storočia v USA niekoľko sto osôb, straty na životoch bohužiaľ boli aj v niekoľkých prípadoch výbuchu plynu na našom území.

Pravidelné revízie neradno zanedbávať

Či už teda na plyne len a len varíte alebo sa s ním zahrievate počas jesenných plieskaníc, je nutné vykonať dôkladné revízie - a to ideálne každé tri roky, ako napokon aj predpisuje vyhláška. V istom zmysle je to poistka, za ktorú dáte niekoľko stoviek, ale budete mať dlhšiu dobu pokoj a nebudete sa musieť nijako stresovať z toho, či je s prívodom plynu niečo v neporiadku. Utesnenie hlavného uzáveru plynu, jeho umiestnenie a trebárs aj tlaková skúška - ak ste plyn dlhšie ako pol roka nepoužívali. To všetko je veľmi dôležité pre adekvátnu bezpečnosť celej bytovej jednotky, prípadne prakticky celé ulice.

Rozvody plynu len od odborníka

Máte záujem o inštalácii plynu? Na rozdiel od elektriny je o niečo lacnejšie a rozhodne sa nedá povedať, že by tu bol do budúcna potenciál výrazného zdraženia. Zatiaľ čo u elektriny inštalácia nie je žiadny problém, rozvod plynu musí mať na starosti skutočný odborník. Sebemenší chybička totiž hrozí katastrofou. Kvalitné inštalácii plynového rozvodu Vám plynárenské práce Edastyl s.r.o. zabezpečí na počkanie, stačí sa ozvať - ​​a radi sa ujmeme aj pravidelných revízií.

Aj malý únik plynu môže mať za následok veľkú otravu, či už Vás alebo domácich zvierat. Rozhodne neváhajte konať, ak máte akékoľvek podozrenie. Na prvom mieste je totiž hlavne bezpečnosť, takže sa nebojte povolať do zbrane odborníkmi.

Vykonávame montáž, záručný i pozáručný servis plynových kotlov. Neváhajte sa na nás obrátiť s akýmkoľvek problémom, pretože aj malá chyba na kotle môže spôsobiť nemalé katastrofy.

 

Explózia obytného domu v Prahe, 43 zranených z toho jedna osoba ťažko zranená.

 


Ako si objednať naše služby?

 

Prinášame teplo Vám i Vašim blízkym.

Kompletná ponuka ponúka špičkovú kvalitu a nastavuje merítka. Vďaka zameranie na efektívne zaobchádzanie s energiou prispieva k zníženiu nákladov a ochrane zdrojov a životného prostredia.

Poradenstvo, predaj, montáž a zákaznícky servis zaisťujú výhradne odborníci Edastyl s.r.o., ktorí sú pravidelne školení a oboznámení s našimi produktmi. Odborný poradca firmy Edastyl s.r.o. Vám tiež môže poskytnú presnú cenovú ponuku - vrátane nákladov na montáž a ďalšie príslušenstvo, pretože len on, pozná najlepšie miestne podmienky.

Vaše zámery, predstavy aj otázky s Vami radi kedykoľvek prediskutujeme.

 

KONTAKTY


Rýchly kontakt

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI PROFESIONÁLMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných obchodných partnerov.
         
 Edastyl s.r.o.
 Mierová 52
 982 01, Tornaľa
 tel       : +421 918 484 713
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
 e-mail : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
         

 

  

 

 

 


  

https   Active Search Results   cloudflare
created by: Marek Sarvas